top of page
Search

Utleie av garasje

frydenlundborettsl
Dec 6, 2023
1 min read

Den enkelte andelseier har anledning til privat utleie av sin parkeringsplass i Dragonstien 14, 97 og 103. Det er likevel en begrensing i at utleie kun kan skje til andre andelseiere eller beboere i Frydenlund Borettslag. Dette har med at vi ikke ønsker at personer utenfor borettslaget skal ha nøkler og tilgang til våre bygg.


Styret gjør også oppmerksom på at selv om en plass leies ut, er det likevel er andelseiers ansvar at parkeringsplassen benyttes i henhold til regler og retningslinjer for dette.

Kjøretøy som parkeres må være forsikret. Om det oppstår skader, f.eks brann ifbm. parkert kjøretøy og dette ikke er forsikret vil det være andelseier som er ansvarlig overfor borettslaget.

 
 
 

Recent Posts

See All

1 Comment


Andriano Nestorios
Andriano Nestorios
Oct 04

En venn nevnte nylig at han hadde funnet noen norske samlinger med voksenlitteratur, og jeg ble nysgjerrig på hva slags historier som var tilgjengelige. Jeg liker å lese korte fortellinger når jeg trenger en pause, så jeg søkte litt rundt på egen hånd. Etter hvert fant jeg sexhistorier. Det jeg likte var at formatet gjør det enkelt å velge en historie og bare begynne å lese. Jeg synes det er mer praktisk enn sider hvor man må navigere gjennom mange forskjellige kategorier først. At innholdet er på norsk, passer også godt for meg. Som leser i Norge foretrekker jeg ofte tekster som har et språk og en stil jeg kjenner fra før.

Like

Frydenlund Borettslag

Dragonstien 99, 1062 OSLO
Kontortelefon: 
46 97 11 18 Mandag og Onsdag

Vaktmester:
E-post: trf@laffens.no

Telefon : 400 50 196

Styreleder: Anita Evensløkken

Telefon 482 73 399
E-post: frydenlund@styrerommet.no

bottom of page